شبکه یک

شبکه یک
عنوان برنامه: مدار زندگی
سال: 1400
سمت: تهیه کننده و کارگردان
این برنامه در 13 قسمت تهیه شده است و با پرداختن به شبهات دینی، چالش­ها و دغدغه­ های پیش روی جوانان با یکی از کارشناسان دینی به گفت­وگو نشست.
شبکه یک
عنوان برنامه: گنج نامه
سال: 1396
سمت: تهیه کننده
هدف از پخش این برنامه آشنایی نوجوانان با احادیث بود، به نحوی که هر روز توسط کارشناس مجری این برنامه حجت الاسلام محمدی یک حدیث اخلاقی مطرح و درباره ­ی کاربرد آن در زندگی روزمره نوجوانان بحث می­ شد.
شبکه یک
عنوان برنامه: مستند سفر آیت الله نوری همدانی به مسکو و کربلا
سال: 1391
سمت: تهیه کننده، کارگردان و راوی
این مستند، سفر حضرت آیت الله نوری همدانی، که توسط گروه مستند سازی صدا و سیما ساخته شد را در سه قسمت بر روی آنتن شبکه یک سیما پخش برد.
شبکه یک
عنوان برنامه: مستند سفرهای رهبری
سال: 1390-1383
سمت: تهیه کننده، کارگردان و راوی
رهبر معظم انقلاب اسلامی هر ساله سفرهای متعددی به استان­ های مختلف کشور داشتند. در این برنامه سفرها و دیدارهای ایشان به استان­ های کردستان، قم و فارس در قالب مستند تلویزیونی از شبکه یک سیما پخش شد.
شبکه یک
عنوان برنامه: مستند پل
سال: 1389
سمت: تهیه کننده، کارگردان و راوی
مجموعه مستندات از زندگینامه مراجع عالیقدر سیبویه، مجتهدی تهرانی، فاضل لنکرانی و علوی گرگانی است که در 13 قسمت 30 دقیقه ­ای از شبکه یک سیما پخش شد.
شبکه یک
عنوان برنامه: جهش
سال: 1387
سمت: تهیه کننده و کارگردان
این برنامه در حوزه اقتصاد شبکه یک تولید شد و در ساختار یک برنامه گفت­وگو محور با فعالان حوزه اقتصاد در 60 قسمت 20 دقیقه ­ای به گفت­وگو نشست.
شبکه یک
عنوان برنامه: یاد از رنجی که برده ایم
سال: 1387-1384
سمت: تهیه کننده، کارگردان و مجری
یاد از رنجی که برده­ ایم عنوان برنامه­ ای است که با معرفی موزه عبرت (زندان ساواک) با محوریت گفت­ و گو با زندانیان آن برهه زمانی و همچنین به تصویر کشیدن حکومت مستبد شاهنشاهی در 10 قسمت 30 دقیقه­ ای از رسانه ملی پخش شد.
شبکه یک
عنوان برنامه: پیگیر
سال: 1385-1384
سمت: کارگردان و مجری
این آیتم مستند برنامه ی صبح بخیر ایران به مدت یکسال در آیتم های 10 دقیقه ای به بررسی معضلات شهری تهران در زمینه های مختلف پرداخت.
شبکه یک
عنوان برنامه: معبری در آسمان
سال: 1382
سمت: تهیه کننده، کارگردان و مجری
معبری در آسمان عنوان برنامه ای است که با محوریت دفاع مقدس همراه با کاروان راهیان نور به شرح خاطرات و فعالیت های یگان تخریب در 8 سال دفاع مقدس پرداخت.
شبکه یک
عنوان برنامه: مستند جاده
سال: 1381
سمت: تهیه کننده و کارگردان
این بخش ویژه مستندات سفرهای نوروزی در شبکه یک با حضور رئیس پلیس راهنمایی رانندگی کل کشور است که در 10 قسمت 30 دقیقه ای پخش شد.
شبکه یک
عنوان برنامه: برش